PALMARES UNITED HANDBALCLUB TONGEREN

DAMES:

Kampioen van België :1981 - 1982 - 1986

Beker van België : 1984 - 1985

HEREN:

Kampioen van België : 2003 - 2005 - 2009 - 2010 - 2012

Beker van België : 2004 -2005 - 2008 - 2009 -2011 

EUROPEES:

Dames : 5x

Heren : 12x - beste resultaat 1/8 finale EHF cup

  

PALMARES RECENTE PLAY-OFFS

  

2010/2011   PLAY OFF  -  Finales

21 mei    Initia Hasselt - United HC Tongeren 37 - 34 (28-28 ; 31-31)

Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (8), Dimitroski (3), TackJelle, Roggeman (1), Bourlet (8), De Beule (1), Tasevski (8), Stijnen, Luyten, Tack Joris (1), Qerimi (4)

14 mei   United HC Tongeren - Initia Hasselt  21  -  23

Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (4), Dimitroski (1), Tack Jelle, Roggeman (3), Bourlet (1), De Beule, Tasevski (4), Stijnen, Luyten, Tack Joris (4), Qerimi (4)

2010/2011   PLAY OFF -  Wedstrijden

30 apr    United HC Tongeren - Initia Hasselt    26 - 36

Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (1), Dimitroski (3), Tack Jelle (1), Roggeman (3), Bourlet (4), De Beule (1), Tasevski (3), Stijnen, Luyten, Tack Joris (5), Qerimi (5)
 

16 apr   United HC Tongeren - Achilles Bocholt   31 -  30

Polfliet, Lupica, Guccio (1), Roland (3), Dimitroski (2), Tack Jelle (3), Bourlet (2)Roggeman(7), De Beule (3), Tasevski (2),  Stijnen,  Luyten, Qerimi (7), Tack   Joris (1)
 

09 apr    Sporting Nelo - United HC Tongeren   28 - 30

Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (1), Dimitroski (8), Tack Jelle (1), Roggeman (5), Bourlet (4), De Beule, Tasevski, Stijnen, Luyten (3), Tack Joris (5), Qerimi (3)


02 apr   Initia Hasselt - United HC Tongeren   25  -  24

Polfliet, Lupica, Guccio, Roland, Dimitroski (3), Tack Jelle (3), Roggeman (3), Bourlet (2), De Beule, Tasevski (1), Stijnen (1), Luyten (1), Tack Joris (5), Qerimi (5)

26 mar    Achilles Bocholt - United HC Tongeren   22 - 30

Polfliet, Lupica, Guccio, Roland (3), Dimitroski (3), Tack Jelle (3), Roggeman (6), Bourlet (1), De Beule, Tasevski (4), Stijnen, Luyten (2), Tack Joris (6), Qerimi (2)

19 mar   United HC Tongeren - Sporting Nelo  35  -  20

Polfliet, Lupica, Guccio (1), Roland (3), Dimitroski (2), Tack Jelle (1), Stijnen, Roggeman (9), Bourlet (7), De Beule (2), Tasevski (5), Stijnen, Luyten (1), Tack Joris (3), Qerimi (1)

2009/2010   PLAY OFF  -  Finales

08 mei    Achilles Bocholt - United HC Tongeren   38 - 39 (29-29 ; 34-34)

Polfliet, Douha, Guccio, Roland (1), Depreter (4), Tack Jelle (1), Roggeman (7), Vreven (1), Cauwenberghs (7), Bourlet (5), Tasevski (4), Stijnen, Tack Joris (5), Qerimi (4)

1 mei   United HC Tongeren - Achilles Bocholt    20  -  19

Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (4), Tack Jelle, Roggeman (4), Vreven, Cauwenberghs (4), Bourlet (2), Tasevski (4), Stijnen, Tack Joris (2), Qerimi

2009/2010   PLAY OFF -  Wedstrijden

24 apr    United HC Tongeren -  Achilles Bocholt    34 - 25

Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (3), Tack Jelle (2), Roggeman (9), Vreven (1), Cauwenberghs (5), Bourlet (2), Tasevski (6), Stijnen, Tack Joris (2), Qerimi (4)

10 apr   United HC Tongeren - Initia Hasselt   28  -  24

Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (5), Tack Jelle (1), Roggeman (5), Vreven, Cauwenberghs (4), Bourlet (7), Tasevski (5), Stijnen, Tack Joris, Qerimi (1)

27 mar    United HC Tongeren - HC Atomix   35 - 23

Polfliet, Boers, Guccio (1), Roland, Depreter (8), Tack Jelle (4), Roggeman (4), Vreven, Cauwenberghs (3), Bourlet (2), Tasevski (6), Stijnen, Tack Joris (3), Qerimi (4)

21 mar   Achilles Bocholt  - United HC Tongeren   29 - 29

Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (1), Tack Jelle (6), Vreven, Roggeman (4), Vreven, Bourlet (8), Tasevski (2), Stijnen (1), Tack Joris (6), Qerimi (1)

13 mar    Initia Hasselt - United HC Tongeren   25 - 23

Polfliet, Boers, Guccio, Roland, Depreter (5), Tack Jelle, Roggeman (9), Vreven, Bourlet (2), Tasevski (4), Stijnen, Tack Joris (3), Qerimi

07 mar   HC Atomix - United HC Tongeren   27  -  32

Polfliet, Boers, Guccio, Roland (1), Depreter (7), Tack Jelle (2), Roggeman (3), Vreven (1), Bourlet, Tasevski (10), Stijnen, Tack Joris (7), Qerimi (1)

2008/2009   PLAY OFF  -  Finales

21 mei    United HC Tongeren - Initia Hasselt  34 - 30 (28-28) Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland (4), Depreter (6), Tack Jelle (1), Jackers, Cauwenberghs (3), Bourlet (2), Tasevski (6), Stijnen, Hamers (6), Tack Joris (6)

17 mei   Initia Hasselt - United HC Tongeren  24  -  25

Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland, Depreter (4), Tack Jelle (2), Jackers,

Cauwenberghs (2), Bourlet (5), Tasevski (5), Stijnen, Hamers (5),Tack Joris (2)

2008/2009   PLAY OFF  -  Wedstrijden

09 mei    United HC Tongeren - KV Sasja   32 - 33

Polfliet, Mulleners, Roland (5),Depreter (3), Tack Jelle (1), Jackers, Huybrechts,  Cauwenberghs (11), Bourlet (3), Tasevski
(4), Stijnen, Hamers (4), Tack Joris (1)

02 mei   Sporting Neerpelt - United HC Tongeren   31  -  34
Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland (3), Depreter (3), Tack Jelle (7), Jackers (1), Huybrechts, Cauwenberghs (9), Bourlet,
Tasevski, Stijnen, Hamers (7), Tack Joris (4)

18 apr    KV Sasja - United HC Tongeren   33 - 34
Polfliet, Mulleners, Guccio (1), Roland (2), Depreter (4), Tack
Jelle (2), Jackers, Cauwenberghs (2), Bourlet (4), Tasevski (9), Stijnen (1), Hamers (6), Tack Joris (3), Huybrechts

04 apr   United HC Tongeren - Sporting Neerpelt   31  -  28
Polfliet, Mulleners, Guccio, Roland (2), Depreter (6), Tack
Jelle (2), Jackers, Cauwenberghs (6), Bourlet (4), Tasevski (2), Stijnen, Hamers (3), Tack Joris (3), Ramabaja (3)

2007/2008   PLAY OFF - Wedstrijden (5de plaats)

10 mei    United HC Tongeren -  Achilles Bocholt   34 - 25 Mulleners, Douha, Roland (2), Depreter (5), Sas (2),Tack Jelle (5),
Jackers (3), Hulsbosch (2), Cauwenberghs (6), Bourlet (4), Tomanovic (2), Dobojak (2), Tack Joris (1)
 

03 mei   Initia Hasselt - United HC Tongeren   39  -  27

Buzaud, Mulleners, Roland (2), Depreter (6), Sas (2), Tack Jelle
(2), Jackers, Hulsbosch (3), Cauwenberghs (1), Bourlet (2), Tomanovic (6), Dobojak, Tack Joris (3)

19 apr    United HC Tongeren - Initia Hasselt  21 - 34

Buzaud, Mulleners, Roland (1), Depreter (3), Sas (1), Jackers
(1), Hulsbosch (1), Cauwenberghs (2), Bourlet, Tomanovic (10), Dobojak (2), Tack Joris  

2006/2007   PLAY OFF  -  Wedstrijden

12 mei    United HC Tongeren - HC Eynatten   33 - 34

Buzaud, Lievens, Roland (4), Van Belleghem, Peric (1), Sas, Tack
Jelle, Jackers (1), Smeijers (3), Clauwers (4), Bourlet (7), Tomanovic (4), Dobojak (6), Tack Joris (3)

05 mei   United HC Tongeren - KV Sasja   23  -  26
Buzaud, Lievens, Roland (1), Depreter (7), Peric (1), Sas, Tack
Jelle (3), Jackers (1), Smeijers, Clauwers, Bourlet (3), Tomanovic (4), Dobojak (2), Tack Joris (1)
 

02 mei    U. Beyne - United HC Tongeren   28 - 38
Buzaud, Lievens, Roland (6), Depreter, Peric (1), Sas (1), Tack
Jelle (4), Jackers (2), Smeijers (4), Clauwers (1), Bourlet (9), Tomanovic (3), Dobojak (5), Tack Joris (2)

21 apr     KV Sasja  - United HC Tongeren   34  -  29

Buzaud, Lievens, Roland (2), Depreter (3), Peric (2), Sas (1),
Tack Jelle (1), Jackers, Smeijers, Clauwers (1), Bourlet (3), Tomanovic (7), Dobojak (2), Tack Joris (7)
 

18 apr   United HC Tongeren - U. Beyne  38 - 21
Buzaud, Lievens, Van Belleghem (1),
Depreter (6), Sas (3), Tack Jelle (2), Jackers (3), Smeijers (6), Clauwers (5), Bourlet (3), Tomanovic (3), Dobojak (3), Tack Joris (3), Peric

  

  

PALMARES Belgisch Handbal

(tekst Hubert Blootacker)

Het palmares bij de Heren start bij het begin van de eerste nationale zaalcompetitie (1958-1959) .

Bij de Dames start het palmares bij de officiële invoering door de BHB van een nationale vrouwencompetitie (1980-1981).

Aantal landstitels Heren/club

Flémalle     10

Hasselt      10

Neerpelt    10

Sasja         6

Tongeren   4

Eynatten    3

Seraing      2

Lebbeke     2

Schaerbeek,Inter Herstal,Klub Mechelen,HC Herstal,Merksem   1

Aantal Bekeroverwinningen Heren/club

Neerpelt     9

Hasselt       8

Sasja          6

Tongeren    4

Lebbeke     3                                                                              

Beyne         3

Flémalle      3

HC Herstal  2

Seraing       2

Eynatten , Inter Herstal , Avia Woluwe , Sparta Aalst , Mont sur Marchienne , Klub Mechelen : 1

LANDSKAMPIOEN  HEREN                BEKERWINNAAR  HEREN

1959        Flémalle                                (niet gespeeld)

1960        Flémalle                                Flémalle

1961        Flémalle                                Flémalle

1962        Flémalle                                Flémalle

1963        Flémalle                                (niet gespeeld)

1964        Flémalle                                (niet gespeeld) 

1965        Flémalle                                (niet gespeeld)

1966        Schaarbeek                           (niet gespeeld)

1967        Seraing                                 Inter Herstal

1968        Sasja                                    Avia Woluwe

1969        Flémalle                                Sparta Aalst

1970        Flémalle                                Mont-s-Marchienne

1971        Inter Herstal                          Sasja

1972        Avanti Lebbeke                      Avanti Lebbeke

1973        Avanti Lebbeke                      Sasja

1974        Sasja                                    (niet gespeeld,staking Luik)

1975        Sasja                                    Seraing

1976        Flémalle                                Seraing

1977        Seraing                                 Sasja

1978        Neerpelt                                Klub Mechelen

1979        Klub Mechelen                       Avanti Lebbeke

1980        Neerpelt                                Neerpelt

1981        Neerpelt                                Sasja

1982        Neerpelt                                Sasja

1983        Neerpelt                                Beyne

1984        Hasselt                                  Hasselt

1985        Hasselt                                  Avanti Lebbeke

1986        Hasselt                                  Beyne

1987        Neerpelt                                Neerpelt

1988        Neerpelt                                Neerpelt

1989        Neerpelt                                Neerpelt

1990        Neerpelt                                Hasselt

1991        HC Herstal                             Hasselt

1992        Olse Merksem                        HC Herstal

1993        Hasselt                                  Beyne

1994        Hasselt                                  Neerpelt

1995        Hasselt                                  Hasselt

1996        Hasselt                                  HC Herstal

1997        Hasselt                                  Neerpelt

1998        Hasselt                                  Hasselt

1999        Hasselt                                  Hasselt

2000        Eynatten                                Eynatten

2001        Eynatten                                Neerpelt

2002        Eynatten                                Neerpelt

2003        Tongeren                               Hasselt

2004        Neerpelt                                Tongeren

2005        Tongeren                               Tongeren

2006        Sasja                                     Neerpelt

2007        Sasja                                     Sasja

2008        Sasja                                     Tongeren

2009        Tongeren                               Tongeren

2010        Tongeren                               Hasselt

Aantal landstitels Dames/club

Hasselt        10

Visé             10

Lebbeke       2

Meeuwen      2

Tongeren     2

Antwerpen   1

Melveren      1

Sasja            1

Uilenspiegel  1

Aantal bekeroverwinningen Dames/club

Hasselt         10

Visé               9

Meeuwen      3

Tongeren      2

Antwerpen    1                                                                              

Hechtel         1

Melveren       1

Sasja            1

Uilenspiegel  1

LANDSKAMPIOEN  DAMES                 BEKERWINNAAR  DAMES

1981        Uilenspiegel                           Uilenspiegel

1982        Tongeren                               Initia Hasselt

1983        Avanti Lebbeke                      Initia Hasselt

1984        Avanti Lebbeke                      Tongeren

1985        Sasja                                     Tongeren

1986        Tongeren                               Initia Hasselt

1987        Initia Hasselt                         Initia Hasselt

1988        Initia Hasselt                         Sasja

1989        Initia Hasselt                         Initia Hasselt

1990        Initia Hasselt                         Initia Hasselt

1991        Initia Hasselt                         Initia Hasselt

1992        Initia Hasselt                         Initia Hasselt

1993        Initia Hasselt                         Initia Hasselt

1994        Initia Hasselt                         Visé

1995        Initia Hasselt                         DHC Meeuwen

1996        Initia Hasselt                         Initia Hasselt

1997        Visé                                       Arena Hechtel

1998        Visé                                       Visé

1999        Visé                                       Visé

2000        Visé                                       Visé

2001        Visé                                       DHC Meeuwen

2002        DHC Meeuwen                       DHC Meeuwen

2003        DHC Meeuwen                       Visé

2004        Visé                                       Visé

2005        DHW Antwerpen                    Sporting Neerpelt                          

2006        Melveren                               DHW Antwerpen

2007        Visé                                       Visé

2008        Visé                                       Visé

2009        Visé                                       Visé

2010        Visé                                       Melveren